Európai Diáksport nap

2023. szeptember 29-én rendeztük meg iskolánkban az Európai Diáksport napot. Ezen a délelőttön a sporté volt a főszerep. Szerencsére az idő is kedvező volt, ezért kihasználtuk az iskolánk adottságait, több helyszínen alakítottunk ki játékos feladatokat, ahol az osztályok állomásról állomásra haladtak. Volt exathlon pálya, kötélhúzó verseny, íjászat, kosárlabda, röplabda, ugróiskola, bowling, tollaslabda, pingpong, célba dobás és játékos ügyességi játék is.
Úgy gondoljuk, hogy a gyerekek nagyon jól érezték magukat és sok élményt szereztek, ezáltal jobban megszerették a sportot.
Köszönjük a kollégáknak is a segítséget, akik nélkül nem lehetett volna ilyen jól megrendezni ezt a délelőttöt.
Kurucz Miklós, Kovács Richárd,
Testnevelő tanárok